Bizimle Her Dilde Konuşun!

0 242 244 56 59

info@yesdilkursu.com

Öğrencilerimiz

 • Belarusa gitmeden önce orada iletişim kurabilcek kadar rusçam olsun diye geldim beklediğimden çok şey öğrendim diyebilirim :)

  Özer ÖZKAN
  24 yaşında. Üniversite Ogrencisi
 • Anlıyorum ama konusamıyorum diyenlerdendim 3 seviyenin sonunda derdimi çok rahat anlatabiliyorum.

  Ali Hakan ÇEŞME
  45 yaşında Aile Hekimi.
 • Sivil havacılık okuduğum icin mesleğe başlamadan ingilizce seviyemi yükseltmem gerekiyodu. Özellikle terim konusunda hocam çok yardımcı oldu. Daha öncede baska dil kurslarına gitmiştim burdaki samimi ortamı ve eğitimi başka yerlerde bulamadım

  Ahmet Furkan YÜCEL
  21 yaşında üniversite öğrencisi.
 • Rusça için geldim Nina hocamızdan cok memnunum

  Ozan DURUM
  25 yaşında. Fitness Eğitmeni.
 • Evimde gibi hissettiğim yer.

  Ayşenur YILMAZ
  22 yaşında Üniversite Öğrencisi.
 • Gemicilik okudugum icin staja başlamadan önce özellikle terim kelimelerini öğrenmem gerekiyodu hocamız sağolsun çok yardımcı oldu

  Erdem ERDOGAN
  22 yaşında Universite Oğrencisi
 • Ben kendi adıma memnun kaldım özellikle hocamız çok iyiydi halada B2 programında devam ediyorum

  Berksu SARIKAYA
  24 yaşında Üniversite öğrencisi
 • Ben çok seçici ve eğitim konusunda çok hassasımdır. Antalyada ismi olan 3 kurum arasında bana yardımcı olabilecek tek kurumun YES olduğuna inanarak kaydımı yaptırdım. İnanın eğitmenleri çok güler yüzlü ve tamamiyle eğitim odaklılar. Anlamadığım konularda sürekli yanımda olan İngilizce öğretmenime ve Speaking Clup dersimizi veren yabancı öğretmenimize çok teşekkür ediyorum. Korkmuş olduğum bu dili şuan sadece sizler sayesinde konuşuyorum.

  Eylül İrem YILMAZ
  22 yaşında Üniversiye Öğrencisi
 • Yurt dışında eğitimimi tamamlamak için öncelikle İngilizce alt yapımın çok iyi olması ve B2 seviyelerine kadar kısa zamanda gelip, konuşabiliyor olmam gerekiyordu. 1 haftalık bir araştırma sonucu bana aktarılan ve yapılan net yönlerdimelerle YES TIME'da eğitim almamın doğru olacağına inanarak kaydımı yaptırdım. İyi ki bu kurumu seçmişim. Hocam her öğrenciyle ilgilenip, bize günlük hayata dair kesitler vererek grup çalışmaları yaptırdı. Ektra kurumda yabancı öğretmenlerle ücretsiz verilen konuşma ve dizi cluplerine katıldım. Ben artık çok iyi İngilizceyi konuşuyorum ve anlıyorum. Bunu sizlere borçluyum.

  Benan APAYDIN
  21 yaşında Üniversite Öğrencisi
 • Üniversitede okuduğum bölümüm gereği Rusça eğitimi almak ve kısa zamanda öğrenmek zorundaydım. Rusça hocamız olan Nina GÜLBEN hocamızın ilgisi ve bizler için nasıl çabaladığına resmen şahit oldum. Gerçekten uzman bir kadro ve gerçekten sadece eğitim odaklı bir kurum. Herkese herçey için çok teşekkürler.

  Burçak ÇOLAK
  22 yaşında Üniversite Öğrencisi
 • Aile birleşimi için Antalya'da kurs araştırdım bir çok yer ile görüştüm gittiğim yerlerde ön plana hep maddiatı koymuşlar kimse öğretmekten yana değil para kazanmanın derdinde. Yes dil kursuna görüşmeye gittiğimde sıcak bir karşılama ve güler yüz vardı ne yapacaklarını anlattılar. Hocamızın deneyimlerinden yararlanarak bu seviyeye geldik. Bizler verimsiz bir topraktık ama O bizi Çiçek bahçesi yaptı Almanca Hocamız ile ilgili ne yazsak azdır. Aile Birleşimi için gönül rahatlığınla tavsiye ederim

  Ersin SÖYLER
  34 yaşında Aşçı
 • YES Dil kursunu seçmekle çok doğru bir karar verdiğimi biliyorum. 7-8 kişilik bir sınıfta, rahat bir ortamda ders işliyoruz. Hocalar herkesle tek tek ilgileniyor. Herşeyden önemlisi dersler konuşmaya yönelik. Almanca eğitimi için Antalya'daki en iyi dil kursu diyebilirim. Hocalar yılların verdiği deneyimle her yaştan kişiye, uygun ve doğru tekniklerle eğitim veriyorlar.

  Esra AVCI
  22 Yaşında Harita Mühendisi
 • YES Dil Kursunu seçerek doğru bir tercih yaptığımı düşünüyorum. Sınıf içerisinde çok rahat ve samimi bir çalışma ortamına sahibiz. Almanca öğretmenimiz hepimizle teker teker ilgileniyor ve eksiklerimizi tamamlamamıza yardımcı oluyor. Dil eğitimini düşünenlere gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

  Duygu BAŞIBÜYÜK
  21 Yaşında Üniversite Öğrencisi
 • Farklı sektörlerde bir süre çalısmamın ardından Almanya'da master yapmaya karar verdim. Bu hazırlık sürecinde Yes Dil kursu ve Almanca hocamızın desteği her zaman bizimleydi. Almanca gibi zorlu bir dil bile hocamız sayesinde çok renkli ve verimli geçti. Kendisine sonsuz desteği ve ekstra katkıları nedeniyle tekrar teşekkür ederim.

  Gizem ARIKAN
  26 yaşında Endüstri Mühendisliği mezunu
 • Detaylı araştırmalar sonucu kayıt yaptırmaya karar verdiğim bir kurstu. Artık, Antalya'da eğitim kalitesine güvendiğim bir kurum var. Tüm çalışanlara teşekkürler

  Ceren ÖZGÜNDÜZ
  20 yaşında Üniversite Öğrencisi
 • "Güler yüzlü kadrosuyla, profesyonel eğitimiyle Antalya'nın önemli dil kursları arasında. Aralarında olmaktan oldukça memnunum

  Nazmiye KÖKLÜ
  23 yaşında Üniversite Öğrencisi
 • Kaliteli, anlayışı, işinde uzman öğretmenleri ve başarılı öğrencileriyle tam bir eğitim yuvası YES! Dil Kursu :)

  Semih ÖZTEN
  19 yaşında Üniversite Öğrencisi
 • Kursun genel olarak hocaları çok iyi ama kendi eğitmenim bana tamamen dili çok sevdirdi. Sizlere gerçekten çok teşekkür ederim.

  Mehmet DEMİR
  23 yaşında Üniversite Öğrencisi
 • YES! 'te İngilizce eğitimi gerçekten muhteşem. Öğretmenleri, güler yüzlü kadrosu ve eğitim metodlarıyla kısa zamanda hızlı bir yol katetmemi sağladılar. Ben İngilizceyi sevmezken hocam sayesinde şuan bu dili konuşuyorum. Teşekkür ederim YES ailesi.

  Sencan BİÇİKÇİ
  23 yaşında Üniversite Öğrencisi