Bizimle Her Dilde Konuşun!

0 242 244 56 59

info@yesdilkursu.com

Programlarımız - Yes Genel - Rusça

Rusça eğitimine SERVET ÖDEMEYİN.
Rusça eğitimine SERVET ÖDEMEYİN.

Aylık 350 TL taksitle yoğun İngilizce – Almanca – Rusça dil eğitimleri!

TL350

Ayda Sadece

  • Rusça iletişime geçmek, hiç bu kadar kolay olmamıştı!

  • Yabancı Rusça eğitmenleriyle Antalya’da en çok Rusça kursiyeri YES’te.

YES Yabancı Dil Eğitim Merkezinde, Rusça dünyaca kabul görmüş eğitim metodlarıyla yediden yetmişe herkese öğretilmektedir. Kursiyerler, 4 dil becerisini de (dinleme, konuşma, okuma, yazma)  geliştirme ve etkin kullanma şansına sahip olurlar. Bu gelişim süreci, Rusça ana ders kitabı, fiil çekimleri ve sözlükten oluşan bir eğitim seti ile desteklenmektedir.

‘Anlıyorum, ama konuşamıyorum.’ en çok duyulan serzeniştir; bu nedenle YES Yabancı Dil Eğitim Merkezinin temel amacı, iletişim kurabiliyor olmanızı sağlamaktadır. Kitap seçimi, öğretmen seçimi ve eğitim sistemi bu sorununuza çözüm olarak belirlenmiştir. Eğitim sistemi;  gramerin araç, iletişim kurmanın amaç olduğu ilkesine dayanır, bundan hareketle hedef; dilin gramerini öğrenmeniz değil, dili kullanabilmenizdir. Kursiyerler sınırsız telafi hakkına sahiptirler.

Rusça Eğitmen Kadrosu

YES Yabancı Dil Eğitim Merkezi eğitmen kadrosu, Rusça ilgili bölümden mezun; dinleme, konuşma, okuma, yazma becerilerini etkin kullanan, çağdaş eğitim – öğretim yöntemlerini bilen ve en etkin şekilde kullanan yabancı uzman eğitmenlerden oluşmaktadır. Tüm eğitmenler, YES Yabancı Dil Eğitim Merkezinin bünyesindeki hizmet içi eğitimleri aktif olarak takip edip eğitim – öğretim performanslarını en üst seviyede tutmaktadır.

Ders Programları

Ders gün ve saatleri tamamen kursiyerlerin tercihi doğrultusunda, hafta içi ya da hafta sonu, sabah ya da akşam aşağıdaki ders programlarına göre belirlenir. Her ders 45 dakikadan oluşur, kursiyerler haftada üç gün – dokuz saat veya haftada iki gün – sekiz saat eğitim alırlar. Bir seviye toplam 104 ana ders saatinden oluşmaktadır. Bunun yanı sıra kursiyerler; konuşma, kelime, video ve oyun kulüplerine ek bir ücret ödemeden katılabilirler. Ders program çizelgesini aşağıda görebilirsiniz.

Program Seçenekleri

1 – Ekonomik Eğitim Paketi – 2 seviye

Genel Rusça programları, Rusçaya yeni başlayan veya Rusçasını geliştirmek isteyen kursiyerler için hazırlanmıştır. Kursiyer, kendisine uygun zaman dilimine göre; seviye tespit sınavı neticesine uygun iki seviye kayıt yaptırır. Eğitim başlangıcında Rusça ana ders kitabı, fiil çekimleri ve sözlükten oluşan bir eğitim seti kullanılmaktadır.

2 – YES for YOU

Birebir Rusça eğitim programı, Rusçaya yeni başlayan veya Rusçasını geliştirmek isteyen; fakat ders gün ve saatleri çalışma sistemine uymayan, zaman kısıtlaması olan veya aksine hızlı bir eğitim programı isteyen kursiyerler için hazırlanmıştır. Kursiyerin seviyesi belirlenir ve tamamen kursiyere uygun gün – saatler belirlenir. YES for You Rusça eğitim programında kursiyer haftada iki gün üçer ders saati eğitim alır. Bir seviye toplam 48 saatten oluşur ve iki ayda tamamlanır. Bu program tamamen kursiyer merkezli geliştirildiği üzere, kursiyer dilerse haftada üç gün üçer saat eğitim alarak bu süreci kısaltabilir. YES for You Rusça eğitim programı yabancı eğitmen tarafından verilmektedir.